© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
10 juli 2019

Opvouwbare set zonnepanelen SolarBar overtreft crowdfundingsdoel 20 keer via Kickstarter

De SolarBar, een opvouwbare set zonnepanelen om draadloos mobiele telefoons en tablets op te laden, heeft zijn crowdfundingsdoel via Kickstart ruim 20 keer overtroffen.

Waar het doel het ophalen van 4.459 Amerikaanse dollar betrof, is er met nog 9 dagen te gaan al bijna 100.000 dollar opgehaald. De SolarBar is een combinatie van opvouwbare zonnepanelen en een externe accu van 10.000 milliampère-uur (mAh). De externe accu maakt het mogelijk om met 10 watt draadloos snel te laden en met een kabel loopt dit zelfs op tot 18 watt. Er kunnen 4 apparaten tegelijk geladen worden.

LG óf SunPower
De fabrikant van de SolarBar gaat gebruikmaken van monokristallijne zonnepanelen van LG óf SunPower om zo een efficiëntie tot 22,5 procent te bereiken. Er komt een variant met 10 wattpiek en 20 wattpiek aan zonnepanelen beschikbaar. De versie met 20 wattpiek aan zonnepanelen laadt volgens SolarBar net zo snel als een traditionele lader. De uitlevering van de SolarBars start in augustus 2019.

Bekijk hieronder de crowdfundingsvideo van SolarBar.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.