Lycalux levert led-verlichting voor Flevo Ziekenhuis
Lycalux heeft led-verlichting voor het Flevo Ziekenhuis geleverd. Het Flevoziekenhuis is gevestigd in Almere. Het is het grootste en enige ziekenhuis in de provincie Flevoland.
Lycalux heeft de verlichting voor de nieuwe operatiekamers en gangen van het ziekenhuis mogen leveren. Installateur Breedveld & Schröder heeft bij de inrichting van de operatiekamers gekozen voor de IP65 led-panelen met een volledig gladde UGR<17 afscherming.
De led-panelen kennen 2 uitvoeringen – in 4.000 kelvin en dual colour 4.000 kelvin – die zorgen voor meer dan 1.000 lux in het operatiegebied.
De gangen zijn uitgerust met led-panelen van 150 bij 1.196 millimeter en kennen een lichtkleur van 4.000 kelvin. Met de smalle led-panelen is volgens het bedrijf een lichtlijn gecreëerd die de gang gelijkmatig verlicht.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















