Fagerhult voltooit overname iGuzzini
Fagerhult heeft na goedkeuring van de Duitse en Russische mededingingsautoriteiten de overname van iGuzzini illuminazione afgerond.
Met de toetreding van iGuzzini tot de Fagerhult Group, verkrijgt het Zweedse verlichtingsmerk een nog stevigere positie in Europa en een sterk platform om wereldwijd de omzet te laten groeien. De overname van iGuzzini werd afgelopen oktober al aangekondigd.
Het Italiaanse IGuzzini, gevestigd in Recanati, is een wereldwijd verlichtingsbedrijf met een hoge merkbekendheid, met name bij voorschrijvers en lichtontwerpers. Opgericht in 1959, ontwerpt, produceert en verkoopt het bedrijf professionele verlichtingsoplossingen voor binnen- en buitenomgevingen. Ongeveer 80 procent van de netto-omzet van iGuzzini ligt buiten Italië, met verkopen op de grootste Europese markten en een groeiende aanwezigheid in Noord-Amerika.
iGuzzini zal de positie van de Fagerhult Group op de high-end specificatiemarkt verbreden, op belangrijke gebieden zoals outdoor, hospitality en retail. Ook zal het de geografische aanwezigheid van de groep vergroten in onder andere Italië, Zwitserland, Spanje en Noord-Amerika.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














