Sade Lighting introduceert merk SADE
Sade Lighting is gestart met de led-producten onder zijn eigen naam te laten produceren. Door het eigen merk Sade is de kwaliteit volgens het bedrijf nog meer gewaarborgd en wordt het gehele productieproces gevolgd.
Tijdens het productieproces worden regelmatig controles uitgevoerd, zodat aan de door het bedrijf gestelde kwaliteitseisen wordt voldaan. Alle producten zijn dan ook voorzien van de benodigde certificaten.
De eerste containers met led-panelen, IP 65-armaturen, Cornlampen en led-tl-buizen zijn inmiddels aangekomen in het magazijn in Asten. De floodlights en downlighters worden in april verwacht.
De geheel nieuwe led-lichtlijnen met een opbrengst van 160 lumen per watt worden half maart verwacht. Het grote voordeel van dit lichtsysteem is volgens Sade Lighting dat de lichtlijnen, naast in verschillende wattages, ook in verschillende lichtbundels leverbaar zijn. Tevens is er een mogelijkheid naast de noodverlichting ook bewegingsmelders en dag/nachtsensoren in de lijnen te plaatsen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














