© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
28 februari 2019

Eoluz plaatst 1.100 zonnepanelen bij Vlaams bouwbedrijf Cordeel

Eoluz heeft 1.100 zonnepanelen geplaatst bij Cordeel. In totaal beschikt het Vlaamse bouwbedrijf nu over 2,07 megawattpiek aan zonnepanelen.

Het pv-systeem is geplaatst op een nieuwe schrijnwerkerij als onderdeel van het masterplan van Cordeel. De volledige zonnestroominstallatie is gekoppeld aan de bliksemafleiders van het gebouw als extra beveiliging aan de omvormers.

Groep Cordeel is een familiebedrijf dat in 1934 werd opgericht door Ghislain Cordeel. Van een timmerfabriek in Sint Niklaas is het uitgegroeid tot een internationaal bouwbedrijf met 1.800 medewerkers. Het realiseert bouwprojecten in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Bulgarije, Roemenië en Servië; resulterend in een jaaromzet van 600 miljoen euro.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.