© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
1 februari 2019

Indi Energie en KiesZon leveren 6.240 zonnepanelen aan Van Rooijen

Indi Energie en KiesZon zijn bij logistiek dienstverlener Van Rooijen in Eindhoven gestart met de plaatsing van een zonnestroomsysteem van 6.240 zonnepanelen.Het systeem levert jaarlijks 1,8 miljoen kilowattuur op.

Hiermee wordt ruim meer elektriciteit opgewekt dan Van Rooijen in een jaar zelf verbruikt. Voor de ontwikkeling, het gehele projectmanagement en de financiering van het zonnestroomsysteem is Van Rooijen in zee gegaan met Indi Energie. KiesZon ontwierp het systeem, neemt de installatie van de zonnepanelen voor zijn rekening en zal het onderhoud verzorgen. Van Rooijen zal de komende 15 jaar de opgewekte zonnestroom afnemen.

‘Als we niet allemaal bijdragen aan de CO2-reductie, dan halen we als land niet de gestelde doelen. We moeten aan de volgende generaties denken en nadat we enkele jaren geleden onze vestiging in Turnhout al van zonnepanelen hebben voorzien, is het een logische keuze om ook Eindhoven schoner te maken’, aldus Henry van Rooijen, directeur Van Rooijen Logistiek.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.