© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
30 november 2018

SLV behaalt ‘gold’ status bij ecovadis

Verlichtingsmerk SLV heeft de gouden status gekregen van ratingbureau EcoVadis. EcoVadis heeft de prestaties van SLV op de gecontroleerde terreinen van milieu, arbeid en mensenrechten, duurzame inkoop bevestigd.

Met het resultaat van dit jaar behoort SLV tot de top 5 procent van alle bedrijven die deelnemen aan de beoordeling wereldwijd en tot de top 2 procent in zijn sector.

Duurzaamheid is een van de topprioriteiten bij SLV. In 2016 nam het bedrijf voor de eerste keer deel aan een beoordeling door EcoVadis en bereikte meteen de zilverstatus. Het resultaat moedigde SLV aan om alle dimensies van duurzaamheid strategisch te implementeren. Regelmatige leveranciersaudits en een gedetailleerde kwaliteitsrichtlijn voor leveranciers dienen als actief risicobeheer om arbeidsveiligheid, arbeidswetgeving, milieubescherming en sociale normen in de toeleveringsketen te waarborgen. Intern wordt het belang van compliance en governance uitgedrukt in de eigen gedragscode van het bedrijf. In 2017 investeerde SLV meer middelen in zijn duurzaamheidsactiviteiten door een Sustainability-manager aan te nemen. In datzelfde jaar sloot SLV zich aan bij het UN Global Compact en keurde publiekelijk de 10 principes van 's werelds grootste initiatief voor duurzaam ondernemen goed. In 2018 publiceerde SLV voor het eerst in de geschiedenis van het bedrijf een duurzaamheidsverslag.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.