Rofianda levert led-verlichting Hippisch Centrum Nootdorp
Rofianda Light Solutions heeft led-verlichting aan het Hippisch Centrum Nootdorp geleverd. De verlichting in de rijhallen en bij de buitenbanen was verouderd en voldeed niet meer aan de wensen.
Samen met eigenaar Tim Moesman is door Rofianda de situatie in kaart gebracht waarna een passend lichtplan voor elke locatie is opgesteld. Belangrijkste aandachtspunten waren het verbeteren van het lichtniveau en de spreiding van het licht. De hallen waren te donker en de ruiters hadden teveel last van schaduwen waardoor het onrustig rijden was.
In de kleine hal zijn 2 rijen van 2 keer 36 watt-lampen vervangen voor 2 rijen met 40 watt led-armaturen van Rofianda. In de grote hal zijn de 2 rijen met 400 watt armaturen vervangen voor 80 watt led-armaturen van Rofianda.
Er is voor gekozen om led-armaturen uit dezelfde serie te gebruiken zodat een uniformiteit in verlichting wordt gecreëerd. Deze led armaturen hebben een brede uitstraalhoek, zijn niet verblindend en zijn stof-, en waterdicht. Bij de buitenbanen zijn de gasontladingslampen vervangen voor led-straatlampen. De armatuurkeuze is zo gemaakt dat de lampen 1-op-1 te vervangen zijn. De buitenverlichting zorgt voor een energiebesparing van circa 60 procent.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















