© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
27 november 2018

Jonker Petfood gaat led-verlichting installeren

Rofianda Light Solutions is door Jonker Petfood geselecteerd voor het leveren van 1,2 kilometer lichtlijn ten bate van het nieuwe magazijn in Waalwijk.

Dit splinternieuwe magazijn gaat voorzien worden van palletopslagsystemen van Schäfer die volledig automatisch verplaatst kunnen. Hierdoor wordt een grote besparing in opslagruimte gecreëerd en wordt de verlichting gestuurd door het magazijnpad dat door de computer wordt geopend.

De lichtlijnen worden op 16 meter hoogte gemonteerd en hebben een stralingshoek van 25 graden waardoor het complete gangpad tot op 180 lux wordt verlicht. Ook de expeditie wordt met lichtlijnen uitgevoerd, te weten met lichtlijnen die een stralingshoek van 60 graden kennen.  Hierdoor wordt een lichtniveau van 350 lux bereikt op circa 80 centimeter van de grond.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.