Vobra Special Petfoods neemt 1.000 zonnepanelen in gebruik
Vobra Special Petfoods heeft op zijn bedrijfsgebouw in Veghel 1.000 zonnepanelen in gebruik genomen. De zonnepanelen zijn geplaatst met SDE+-subsidie.
Als producent van petfood met een relatief hoog energieverbruik voelt Vobra Special Petfoods zich naar eigen zeggen verantwoordelijk stappen te zetten richting klimaatneutraal ondernemen. Zo worden tijdens het productieproces al condenswater en koelerlucht herbruikt. Verder wordt er gebruik gemaakt van milieuvriendelijke verpakkingen. Bovendien bestaat het wagenpark uit diverse elektrische auto’s.
Met de ingebruikname van de zonnepanelen zet het bedrijf een volgende stap naar wat een uiteindelijk een energieneutrale bedrijfsvoering moet worden.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














