
In het kalenderjaar 2013 meldde SunCycle-directeur Peter Penning in Solar Magazine in 2015 in Putte een volautomatische massaproductielijn te openen voor het SunCycle-zonnepaneel; met een productiecapaciteit van 1 miljoen stuks. SunCycle wist hiertoe bij de Europese Unie een miljoenensubsidie in de wacht te slepen voor een innovatieproject in het zevende kaderprogramma (KP7).
In de rubriek ‘Hoe is het nu met?’ stelde Penning in 2016 het volgende: ‘Met GL Plastics (red. opgericht door Gerard van der Leegte; de broer van Wim van der Leegte van de VDL Groep) hebben wij een nieuwe partner in huis die de massaproductielijn gaat realiseren. Komend jaar, in 2017, zal een productielijn neergezet worden die jaarlijks 100.000 van onze panelen kan vervaardigen. Deze zal vervolgens in 2018 verder uitgebreid opgeschaald.’
Zo ver heeft het vooralsnog dus niet mogen komen. Of SunCycle een doorstart kan maken moet in de komende periode bekend worden. Als curator is aangesteld mr. D.D. Dielissen- Breukers van Boskamp & Willems Advocaten.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.