© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
14 november 2018

Zuiderhuis gaat over op led op nieuwe locatie

Financiële dienstverlener Zuiderhuis heeft voor zijn vestiging in Weert led-verlichting in gebruik genomen. Het volledige interne gebouw is door het bedrijf gerenoveerd.

Het interieur is flink onder handen genomen: teakhouten wanden, zit-sta bureaus, deskbikes, loungeplekken en wallprint. En sinds kort is ook Ervan LED verlichting geplaatst.

 ‘Led-verlichting betekent voor Zuiderhuis enerzijds een verdere verbetering van het werkklimaat voor haar medewerkers en anderzijds een besparing van 60 procent op het stroomverbruik’, aldus LEDProfz, importeur van Ervan led-verlichting. De vestiging Deurne van Zuiderhuis Financiële dienstverlening stapte eerder al over op led-verlichting van Ervan.

Zuiderhuis heeft in Weert gekozen voor led-panelen met een lichtopbrengst van 6.480 lumen. Dit armatuur is voldoet aan de meest recente Europese EN- en Din-standaarden en -normeringen. De armaturen zijn bovendien voorzien van ENEC-certificeringen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.