894 zonnepanelen voor expeditiehal Frukar
Frukar, importeur van groenten en fruit, krijgt een duurzame expeditiehal met 894 zonnepanelen. Installatiebedrijf Van Rennes neemt zowel de elektrotechnische als werktuigbouwkundige installaties onder handen.
Ook wordt de bestaande tl-verlichting vervangen door led-verlichting en worden er verschillende koelcellen vernieuwd.
In het voortraject is de aanvraag van de SDE+ subsidie voor de zonnepanelen al door Van Rennes verzorgd. Het totale vermogen is 260 kilowattpiek. De zonnepanelen zijn afkomstig van Canadian Solar en hebben een vermogen van 290 wattpiek per stuk. Verder wordt er gebruikgemaakt van 5 omvormers van Delta.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














