Nederlands Wallvision start dochterbedrijf in India
Het Nederlandse bedrijf Wallvision opent in Chennai India een dochteronderneming voor de verkoop van zonnegevelproducten onder de merknaam ZigZagSolar.
ZigZagSolar is een architectonisch gevelconcept dat gebruikmaakt van een combinatie van een pv-systeem daar naar de zon is gericht en decoratieve panelen die naar de waarnemer zijn gericht. India kent volgens Wallvision een snelgroeiende markt voor zonnegevels. In India worden kantoorgebouwen en ziekenhuizen gebouwd die van zonnepanelen worden voorzien om te kunnen voldoen aan de strenge energie-eisen van de Indian Green Building Council (IGBC). De Indische overheid stimuleert de toepassing van zonne-energie met incentives en regelgeving.
Vanuit Chennai wil Wallvision ook de markten van Midden-Oosten, Singapore, Vietnam en Maleisië bedienen. Mohamed Shamir leidt namens Wallvision de activiteiten in India. Shamir kent de Nederlandse cultuur omdat hij 2 jaar in Nederland heeft gewoond. Verder is er door Wallvision een samenwerkingsverband met de SRM-universiteit en IIITDM-universiteit in Chennai opgezet om de producten en diensten van het bedrijf te optimaliseren voor gebruik in de lokale markten.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















