© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
7 november 2018

Nederlands Wallvision start dochterbedrijf in India

Het Nederlandse bedrijf Wallvision opent in Chennai India een dochteronderneming voor de verkoop van zonnegevelproducten onder de merknaam ZigZagSolar.

ZigZagSolar is een architectonisch gevelconcept dat gebruikmaakt van een combinatie van een pv-systeem daar naar de zon is gericht en decoratieve panelen die naar de waarnemer zijn gericht. India kent volgens Wallvision een snelgroeiende markt voor zonnegevels. In India worden kantoorgebouwen en ziekenhuizen gebouwd die van zonnepanelen worden voorzien om te kunnen voldoen aan de strenge energie-eisen van de Indian Green Building Council (IGBC). De Indische overheid stimuleert de toepassing van zonne-energie met incentives en regelgeving.

Vanuit Chennai wil Wallvision ook de markten van Midden-Oosten, Singapore, Vietnam en Maleisië bedienen. Mohamed Shamir leidt namens Wallvision de activiteiten in India. Shamir kent de Nederlandse cultuur omdat hij 2 jaar in Nederland heeft gewoond. Verder is er door Wallvision een samenwerkingsverband met de SRM-universiteit en IIITDM-universiteit in Chennai opgezet om de producten en diensten van het bedrijf te optimaliseren voor gebruik in de lokale markten.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.