Orange Lighting levert nieuw Ekra-armatuur gemeente Almere
Ziut heeft in overleg met de gemeente Almere 3.000 Ekra-armaturen van Orange Lighting geleverd.
De keuze voor de Ekra-armatuur is, afgezien van de prijs, gebaseerd op de licht-technische prestatie, een snelle levering vanwege de modulaire constructie van het armatuur en een milieuvriendelijk concept dat afval reduceert en hergebruikt in alle processtappen.
‘Na oplevering kijken alle partijen tevreden terug’, stelt Orange Lighting. ‘De gemeente Almere omdat haar bewoners bij navraag tevreden zijn over de kwaliteit van het licht, en omdat de Ekra bij uitstek voldoet aan de circulariteitscriteria die de gemeente nastreeft. Ziut, omdat het zijn commitment aan de gemeente heeft kunnen nakomen en in 3 maanden tijd 3.000 armaturen vervangen heeft. En Orange Lighting, omdat we nadrukkelijk, inhouse, samen met goedwillende en hardwerkende mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, een resultaat heeft gerealiseerd dat heeft geleid tot een representatief project waarop we trots zijn.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














