Solaredge koopt meerderheidsbelang energieopslagbedrijf Kokam
SolarEdge heeft aangekondigd dat het definitieve overeenkomsten gesloten heeft om een belangrijk aandeel in Kokam; een leverancier van lithium-ionbatterijcellen, batterijen en oplossingen voor energieopslag.
Kokam, met hoofdkantoor in Zuid-Korea en opgericht in 1989, produceert al ruim 29 jaar lithium-ioncellen en biedt batterijoplossingen aan. Kokam levert deze voor een grote verscheidenheid aan industrieën, waaronder energieopslagsystemen, elektrische voertuigen (ev), ruimtevaart en zee.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














