© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
11 oktober 2018

DMEGC introduceert AC-zonnepaneel en ultrazwart zonnepaneel

DMEGC toont deze week op de vakbeurs Energie een ultrazwart zonnepaneel en AC-zonnepaneel. Het ultrazwartzonnepaneel wordt vanaf oktober geleverd, het AC-zonnepaneel vanaf januari.

DMEGC toont het AC-zonnepaneel van 300 wattpiek dat voorzien is van een micro-omvormer van Enphase. Het zonnepaneel is geproduceerd in opdracht van groothandel Navetto. ‘Omdat de arbeidsfactor steeds belangrijker wordt zoek je naar creatieve oplossingen waardoor je de installatietijd van zonnepanelen kan verkorten. Dit is een oplossing voor installateurs om gemakkelijker te gaan monteren’, stelt Bart van Walraven, directeur van Navetto. Het zonnepaneel is vanaf januari 2019 leverbaar.

Het ultrazwart zonnepaneel van DMEGC kent een vermogen van 300 wattpiek. Door een aanpassing in het productieproces is het mogelijk om zwarte busbars te gebruiken en het uiterlijk volledig zwart te maken. ‘De stijlvolle en strakke uitstraling van onze nieuwe Ultra Black-serie maakt ze bij uitstek geschikt voor residentiële toepassing’, stelt  Erik Das. ‘Naast zwarte busbars gebruikt het zonnepaneel een zwarte backsheet en geanodiseerd zwart aluminium frame.’ Het zonnepaneel is momenteel al te bestellen bij de verschillende distributeurs van DMEGC en vanaf de derde week van oktober wordt het zonnepaneel uitgeleverd.

DMEGC is vandaag nog te bezoeken op de vakbeurs Energie in de Brabanthallen te ’s-Hertogenbosch.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.