Samenwerking KNVB en Essent: energieverbuik voetbalclubs halveren via De Groene Club
Het energieverbruik van amateurvoetbalverenigingen moet de komende 4 jaar met 50 procent omlaag. Daartoe heeft de KNVB De Groene Club opgericht. Essent helpt als partner deze doelstelling te behalen.
‘We hebben met Essent afgesproken dat zij de Best Value aan al onze verenigingen en leden leveren; de beste en de nieuwste maatregelen tegen een altijd scherpe prijs, hoge kwaliteit en met de juiste kennis en service. We gaan de samenwerking met Essent voor 4 jaar aan.’
De Groene Club gaat amateurverenigingen helpen hun sportcomplex te verduurzamen. Na 4 jaar kunnen de 2.500 clubs samen jaarlijks 17,5 miljoen euro besparen voor de clubkas en is het milieu gebaat bij een verminderde CO2-uitstoot van 80 miljoen ton. De verduurzaming van sportclubs kan bewerkstelligd worden door gebruik te maken van led-verlichting, zonnepanelen, zonneboilers en isolatie. Goed voor de clubkas én goed voor het milieu.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














