© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 september 2018

Pvt-leverancier Solar Quatro uit Hengelo failliet

De rechtbank in Overijssel heeft op 19 september Solar Quatro BV uit Hengelo failliet verklaard. Als curator is Gerrit Beekman van Robers Advocaten Mediators aangesteld.

Solar Quatro test haar pvt-energiesysteem (red. dat zonnewarmte en zonnestroom combineert) de afgelopen jaren in een living lab. In dat lab richtte het bedrijf zich op de hoge warmte-energieoverdracht van het pvt-systeem en hoe men dit met hoogwaardige warmtepompsystemen effectief kan maken voor verschillende toepassingen.

Het bedrijf stelde kortgeleden ‘een SDE+-waardig product te hebben’ en kreeg onder meer hulp van incubatorprogramma Generation-E dat uit de koker van ontwikkelingsmaatschappij Oost NV komt. Of Solar Quatro een doorstart maakt is vooralsnog onbekend.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.