© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 september 2018

Wecycle-campagne lanceert nieuwe campagne voor alternatieven na gebruik lampen

‘Wat doe jij?’ Met deze vraag roept Wecycle in een nieuwe campagne mensen op na te denken over circulaire keuzes rond gebruikte elektrische apparaten en energiezuinige lampen.

De platformen watismijnapparaatwaard.nl en watismijnlampwaard.nl geven de consument informatie over de keuzes nadat een apparaat of lamp is gebruikt: inleveren voor recycling, repareren, verkopen of weggeven. ‘Al deze mogelijkheden zijn beter dan weggooien’, zegt Jan Vak, directeur Wecycle. Partners van het platform zijn de Branchevereniging Kringloopbedrijven Nederland, Milieu Centraal, Stichting Repair Café International en Uneto-Vni. Jan Vlak: ‘De vuilnisbak is onze gezamenlijke vijand en met dit platform bereiken we ook mensen die in eerste instantie niet denken aan inleveren voor recycling en wel aan producthergebruik of levensduurverlenging.’

In diverse filmpjes van 6 seconden op Facebook, Instagram en YouTube roepen apparaten en lampen hun eigenaren op een keuze te maken en in actie te komen: inleveren, repareren, verkopen of weggeven. Vaak zijn meerdere opties mogelijk, de keuze is aan de consument. Ook via billboards langs snelwegen, in drukke winkelgebieden, op NS-stations en bij voetbalwedstrijden wordt de komende weken de aandacht geleid naar het platform.

Bekijk hieronder de 2 video’s over verlichting.

 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.