Lelystad Airport neemt led-verlichting in gebruik op start- en landingsbaan
Lelystad Airport neemt komende maand nieuwe baanverlichting in gebruik. Als een van de eerste luchthavens ter wereld wordt er gebruikgemaakt van inductie en bestaat de verlichting volledig uit led-lampen.
In verband met de ingebruikname van de nieuwe baanverlichting op Lelystad Airport wordt buiten de reguliere openingstijden de volledige baanverlichting op een aantal momenten ingeschakeld. Deze verlichting, inclusief de naderingverlichting, wordt afwisselend, in delen en volledig, getest. Daarbij zal de intensiteit van de verlichting variëren.
Vanaf medio september wordt baanverlichting inclusief de naderingsverlichting van de start- en landingsbaan aan de kant van de Larserweg (baan 23) operationeel in gebruik genomen.
Bekijk onderstaande video van de testen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














