logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 augustus 2018

Dutch New Energy Research lanceert nieuwe kwartaalrapportage voor Nederlandse zonnestroomsector

Good! start een nieuw onderzoeksbureau: Dutch New Energy Research. De spin-off van het bedrijf, onder meer bekend van het Nationaal Solar Trendrapport, lanceert een kwartaalrapportage voor de Nederlandse pv-sector.

‘De frequentie van het Nationaal Solar Trendrapport was te laag’, aldus Rolf Heynen, medeoprichter van Good! en directeur van Dutch New Energy Research. ‘De zonne-energiesector die – samen met windenergie – de belangrijkste energieproducent wereldwijd gaat worden, heeft een kwartaalrapportage nodig. De vraag vanuit de sector zelf en van daarbuiten nam sterk toe. Daarbij speelt mee dat de Nederlandse markt internationaal in de kijker staat.’

Dutch Solar Quarterly
Vanaf eind oktober presenteert Dutch New Energy Research ieder kwartaal de Dutch Solar Quarterly. Iedere quarterly bestaat uit 4 Engelstalige rapporten:

  1. Industry Monitor: onderzoek met sectorcijfers, prijzen, trends en modellen;
  2. End-User Insights: onderzoek onder zakelijke en residentiele eindklanten;
  3. Politics & Policy: alle voor de sector relevante ontwikkelingen in de politiek, beleid en netbeheerders;
  4. Solar Thought Leaders: dé internationale experts aan het woord over techniek, markt en mythen.

Medewerking gevraagd
Vanaf 22 augustus worden groothandels, EPC’ers en montagesysteemfabrikanten gevraagd om data aan te leveren. Vanaf 29 augustus worden ook installateurs gevraagd om data aan te leveren. Bedrijven die meewerken aan het onderzoek krijgen hiervoor in ruil een gratis rapportage met inzicht in hun eigen cijfers ten opzichte van de totale marktcijfers. Bedrijven die mee willen werken aan het onderzoek kunnen dit per e-mail kenbaar maken aan Dutch New Energy Research.

Vakevenementen en jaarlijkse sectorrapporten
De afgelopen 8 jaar heeft de Good! Groep zich ontwikkeld tot organisator van onder andere Solar Solutions Int., de Solar Business Day en Duurzaam Verwarmd. ‘Bovendien maken we jaarlijkse sectorrapporten voor zonne-energie, warmtenetten, warmtepompen en led-verlichting en zijn we actief als consultants voor (semi-)overheid, brancheverenigingen en bedrijven’, duidt Heynen. ‘Vorig jaar hebben we besloten om alle onderzoeks- kennis- en consultancy activiteiten in een nieuw bedrijf te plaatsen. Dat gebeurt nu onder de naam Dutch New Energy Research.’

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten