© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 augustus 2018

IBC SOLAR gaat samenwerken met EVBox

IBC SOLAR werkt per direct samen met EVBox, fabrikant van laadinfrastructuur van elektrische voertuigen. EVBox biedt een flexibele laadsysteemoplossing die voor alle marktsegmenten kan worden gebruikt.

De laadpunten van het bedrijf kunnen gebruikt worden voor privéwoningen, bedrijfsinfrastructuur of op grote schaal voor nutsbedrijven en energiebedrijven. EVBox toestellen kunnen bovendien gecombineerd worden met zonne-energie. Met een mobiele app kunnen klanten hun laadtijdstippen configureren om het gebruik van de beschikbare zonne-energie maximaal te benutten. Huishoudens en bedrijven die in zonne-energie investeren besparen aanzienlijk door ook zonne-energie voor hun voertuigen te gebruiken.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.