Nieuwe investeringsronde Gronings zonnepark Vierverlaten van start
Ondernemers en bedrijven kunnen vanaf nu investeren in panelen op het Groningse Zonnepark Vierverlaten. Via crowdfunding verstrekken zij een lening aan lokale energiecoöperatie Grunneger Power om te investeren.
Met de aanschaf van 10 zonnepanelen wekt de ondernemer 11.500 kilowattuur Groningse stroom op. Door de eenmalige zomeractie wordt het voor bedrijven nog gemakkelijker om bij te dragen aan de verduurzaming van Groningen.
Ieder bedrijf en elke ondernemer kan meedoen. Zij verstrekken een lening aan Grunneger Power en ontvangen jaarlijks een rente van 5 procent, gedurende 5 jaar. De opbrengst van de investering is gegarandeerd en dus onafhankelijk van de zonopbrengst en de stroomprijs. Voor zowel particulieren als bedrijven was het eerder al mogelijk om voor 15 jaar te investeren in het park. Op deze manier werden meer dan 3.000 zonnepanelen verkocht.
Investeerders kunnen hun zonnepanelen zelf uitkiezen op het park. Jaarlijks organiseert Grunneger Power momenten waarop zijn hun zonnepanelen kunnen bekijken. Bedrijven kunnen hier hun medewerkers voor uitnodigen.
Zonnepark Vierverlaten is met 7.777 zonnepanelen één van de grootste zonneparken dat in handen is van bewoners en bedrijven
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















