© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
8 augustus 2018

CCL Energy Group opent een vestiging in Nederland

Solar groothandel CCL opent een vestiging in Nederland. Het bedrijf heeft de komst gemeld van een nieuw kantoor in Tiel, handelend onder het merk CCL Solar en geleid door Matthijs van de Water.

De technische groothandel in zonne-energie en offgrid-systemen voert ‘merken van grote wereldwijde fabrikanten’. CCL Solar zal tier 1-merken aanbieden zoals SMA, SolarEdge, Fronius, Trina en LG. Het kantoor in Tiel is het nieuwste wapenfeit in de wens van het bedrijf om wereldwijd te groeien en markeert de eerste Centraal-Europese vestiging met plannen om de komende maanden verder uit te breiden.

Managing Director, Paul Brooks Junior, merkt op: ‘We hebben onze uitbreiding naar Europa al geruime tijd gepland. We zijn erg enthousiast en willen graag de beste zonne- en energieopslagproducten naar Nederland en Centraal-Europa brengen. Onze jarenlange ervaring in de branche zal ons in staat stellen om dit in een nieuwe markt te doen, gebruikmakend van het succes dat we hebben bereikt in het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten.’

CCL heeft vestigingen in het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten en is van plan deze ervaring dus in Nederland te benutten. Brooks Junior: ‘Een van onze voordelen is altijd de technische ondersteuning geweest die we onze klanten kunnen bieden, we willen dat onze klanten onze kennis gebruiken en zich prettig voelen dat we veel meer zijn dan alleen een “groothandel”.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.