© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
17 juli 2018

Cleary introduceert met Crown MINI 'kleinste led-module ter wereld'

Het probleem om kleine doosletters goed te verlichten is opgelost met de lancering van de Crown MINI-module. Deze led-module wordt door Cleary op de Nederlandse markt geïntroduceerd.

De Crown MINI is met een breedte van 8 millimeter een van de kleinste led-modules ter wereld. De minimodule is toepasbaar in letters vanaf 20 millimeter en geschikt tot een stockbreedte van 80 millimeter met 1 string.

BaltLED heeft met deze module, in Nederland exclusief geleverd door Cleary, een oplossing ontwikkeld voor uniforme verlichting in doosletters.  ‘Door 2 optieken te gebruiken kunnen scherpe randen en hoeken uniform worden verlicht. Hierdoor is het mogelijk om lastige letters zoals de letter A en K perfect te verlichten zonder schaduwvlakken’, aldus Martijn Kreemer van Cleary. ‘Ondanks dat levering pas vanaf augustus mogelijk is, hebben een aantal klanten reeds een introductie gehad. De eerste tests zijn meer dan positief ontvangen en de eerste pre-orders zijn geplaatst.’

Met een speciale verpakkingskaart en een draaiend accessoire is, volgens Cleary, het uitpakproces van de Crown MINI snel en gemakkelijk. Een kwestie van de verpakkingskaart op het draaischijfje plaatsen en draaien. De modules worden afgerold, wat zorgt voor snelle en gemakkelijke montage. Daarnaast zijn de modules voorzien van schutlaag met lipje. Om de montage te versnellen zijn de modules verbonden met geheugendraad. Deze draden houden zonder te buigen de vorm vast, waardoor ze in iedere letter passen. Levering van de modules vindt plaats vanaf begin augustus.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.