OSRAM levert led-verlichting voor oude Indiase stad Jaipur
Osram Lighting Solutions heeft opnieuw een cultureel erfgoed in India van led-verlichting voorzien. Het verlichtingsconcept benadrukt de architectuur van het historische centrum van Jaipur.
De hoofdstad van de staat Rajasthan met 3 miljoen inwoners staat vol monumenten die herinneren aan de koninklijke familie die ooit de regio bestuurde, en is bekend als de ‘roze stad’ vanwege de roze gevels van zijn gebouwen. Ongeveer 6.600 led-armaturen, waaronder lineaire lichtsystemen zoals de Traxon Nano Linear Allegro en schijnwerpers voor plenaire verlichting zoals de Traxon Washer Allegro, verlichten het stadskasteel en de omliggende lanen en geven het historische stadscentrum aantrekkingskracht.
In een 5,7 kilometer lang gedeelte van de stad met 425 monumenten werden 30 verschillende soorten armaturen met 15 verschillende stralingshoekvarianten en 8 verschillende kleurtemperaturen, geïnstalleerd om de indrukwekkende gevels zo mooi mogelijk te presenteren.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














