© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 juli 2018

Exaltation introduceert Nulatern van SIGOR

SIGOR heeft zijn programma recentelijk uitgebreid met de Nulatern, het SIGOR-model voor wandmontage buiten (IP54). Exaltation introduceert het product nu in de Benelux.

In september wordt de nieuwe catalogus 2018-2019 gepresenteerd, die dan ook door Exaltation onder zijn Benelux-relaties wordt verspreid.

Het strakke model wandlamp Nulatern is leverbaar in 2 uitvoeringen, en kan worden geleverd met een ingebouwde bewegingsmelder. Met of zonder bewegingsmelder betreft het een wandarmatuur met een slank design, gebouwd uit aluminium en glas, wat ervoor zorgt dat dit armatuur een blikvanger is aan iedere façade.

De Nulatern is standaard voorzien van een E27-fitting en is in combinatie met een led-filamentlamp decoratief. De kernpunten: aluminium spuitgietmateriaal; IP 54; leverbaar met of zonder bewegingsmelder; E27-fitting; maximaal 15-watt led-lamp.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.