© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 juni 2018

PDENH en DOEN investeren in Volgroen

Het Participatiefonds Duurzame Economie Noord-Holland (PDENH) en DOEN Participaties investeren in Volgroen. Dit bedrijf biedt een leaseconcept voor onder andere led-verlichting en zonne-energie.

Om de organisatie te versterken en de activiteiten verder uit te breiden, investeren de 2 organisaties in Volgroen. Dankzij de financiële middelen kunnen nieuwe duurzaamheidsmaatregelen – zoals duurzame warmte en elektrische laadpalen – aan het aanbod van Volgroen worden toegevoegd. Naast de directe investering in Volgroen, komt er voor Volgroen-klanten in Noord-Holland aparte financiering beschikbaar vanuit PDENH.

Emiel van Sambeek en Jan Willem Martens richtten Volgroen op in 2011. Van Sambeek: ‘In 2014 zetten we met Volgroen de stap om kant-en-klaarfinanciering aan te bieden voor individuele energiebesparingsmaatregelen in Nederland. En met succes. Al meer dan 470 ondernemers door heel Nederland hebben we geholpen hun bedrijf te verduurzamen en zo kosten te besparen. Dankzij de financiering van DOEN Participaties en PDENH kunnen we dit uitbouwen en opschalen. Zo zien we op dit moment veel vraag naar financiering van duurzame warmte zoals biomassa en infraroodverwarming.’

Fondsmanager bij PDENH, Anthony Viellevoije: ‘Volgroen stimuleert ondernemers om te verduurzamen en versnelt de implementatie van energiebesparingsmaatregelen door laagdrempelige financiering voor projecten aan te bieden. Daarmee heeft het bedrijf een unieke positie in de markt. Als fonds zien we Volgroen als een belangrijke schakel om de transitie naar schone energie in Noord-Holland te versnellen.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.