Avasco Solar introduceert montageframe voor SDE+-platdakprojecten
Avasco Solar biedt voor platte daken met grind een nieuw oplossing, namelijk betonvoeten. Deze aanvulling op het standaardframe SolarSpeed heeft een uitsparing voor de rails van de onderconstructie.
Doordat er in de betonvoet reeds een boorgat voorzien is, kunnen de voorgemonteerde basis-units volgens het bedrijf snel bevestigd worden.
Avasco Solar biedt tevens de mogelijkheid om de betonvoeten aan de binnenzijde van de installatie te vervangen door buisprofielen. Op deze manier geniet men van de voordelen van de ophoging van het hele frame én het heeft een gunstig effect op de ballast.
De optie met betonvoeten en/of buisprofielen functioneert ook op een dak van bitumen, PVC of EPDM zonder grind. Het systeem is volgens Avasco met nae geïntroduceerd voo grote SDE+-dakprojecten.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















