E2-Energie verwerft kapitaalinjectie voor projectfinanciering van grote zonneparken
E2-Energie meldt een kapitaalinjectie van 400.000 euro te hebben verworven via private investeerders. Het geld wordt aangewend voor projectfinanciering van grote pv-systemen.
E2-Energie bouwt deze PV-installaties voor ondere andere investeerders, energiebedrijven, gemeenten, zorginstellingen, scholen en waterschappen. Het geld is bij elkaar gebracht door private investeerders te koppelen aan E2-Energie via de crowdfunding website nlinvesteert.nl.
Erik Brink van E2-Energie: ‘Ons bedrijf groeit snel. Wij vinden het een duurzame gedachte dat wij die groei en het succes van ons bedrijf kunnen delen met anderen. Daarom hebben we gekozen voor een lage instapdrempel van 500 euro met een rendement van 8 procent per jaar. Nederland staat aan het begin van een van de grootste uitdagingen van de toekomst: de energietransitie. Om meer duurzame energie op te wekken willen wij bouwen aan de grootste pv-installaties aan Nederland.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















