© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
4 juni 2018

Rofianda aangewezen als preferred supplier voor verlichting Wienerberger

Wienerberger start met de verduurzaming van zijn Nederlandse productielocaties met led-verlichting. Rofianda is geselecteerd als preferred supplier voor de verlichting.

Ter vervanging van de huidige tl- en gasontladingsarmaturen werden verschillende led-opties onderzocht waarbij het Tilburgse bedrijf als beste naar voren kwam. Wienerberger heeft 16 productielocaties in Nederland die elk hun eigen uitdagingen met zich meebrengen. Dankzij de flexibiliteit in de LTU- en ILM-productseries van Rofianda kan voor elke locatie een passende oplossing worden aangeboden, dimmend of schakelend.

Producten uit deze serie zijn altijd IK10 (vandalismebestendig) en IP66 (stof- en waterdicht), waardoor zij geschikt zijn voor gebruik in productieomgevingen. Naast verlichting voor de productiehallen zal Rofianda ook de verlichting voor de kantoren en buitenterreinen gaan verzorgen.

De verlichting in de productiehallen kan desgewenst worden voorzien van een Nedap Internet of Things-node. Met deze nodes, aangesloten op het Luxon-systeem van Nedap, kan ingespeeld worden op daglichttoetreding en beweging. De verlichting kan in combinatie met het Luxon-systeem dimmend worden uitgevoerd, waardoor de verlichting niet alleen efficiënter wordt toegepast maar ook een hogere energiebesparing kan realiseren.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.