Nuon plaatst 33.000 zonnepanelen bij Merin
Nuon gaat circa 33.000 zonnepanelen leveren aan Merin. Dit bedrijf is eigenaar en verhuurder van kantoor- en bedrijfsruimte in ruim 100 eigen gebouwen in Nederland.
De zonnepanelen worden geplaatst op 7 gebouwen van Merin en kennen een totaal vermogen van 9 megawattpiek. Deze zonnepanelen wekken straks zonnestroom op die goed is voor bijna 30 procent van al het elektraverbruik van Merin. Met dit project heeft Nuon in een keer meer zonnepanelen verkocht aan een zakelijke klant dan in heel 2017.
De komende weken staan in het teken van de definitieve voorbereiding en engineering van het project. Vervolgens wordt gestart met het realiseren van de zonnedaken. Het merendeel hiervan zal in 2018 worden opgeleverd met een planning die tot medio 2019 loopt om alle zonnepanelen geïnstalleerd te hebben.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














