© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
25 mei 2018

Sealed Air Nijmegen schakelt over op led-verlichting

Sealed Air in Nijmegen is overgestapt op led-verlichting. Daarbij is gekozen voor led-verlichting van het Duitse Trialed geleverd door Triple-A LED. Het gaat om honderden lampen.

Sealed Air is actief in beschermende en speciale verpakkingen. Het bedrijf bestaat meer dan 50 jaar en is een multinational met ruim 25.000 medewerkers en activiteiten in 175 landen. Duurzaamheid staat hoog in het vaandel en dat geldt niet alleen voor de eigen producten en het productieproces. Vandaar de keuze voor led-verlichting. 

De conventionele energie verslindende tl-buizen en HQL-lampen in de productieruimten zijn vervangen. De 150 cm tl-buizen die, inclusief de voorschakelapparatuur zo’n 70 watt aan vermogen opnemen, werden vervangen door led-buizen met externe driver die, afhankelijk van de hoogte waarop ze hangen, ingesteld zijn op 30 tot 36 watt. In de meeste gevallen zijn de bestaande armaturen hergebruikt. 

De 400 watt HQL-lampen, die inclusief voorschakelapparatuur zo’n 470 watt opnemen, werden vervangen door led-high-baystralers van 145 of 175 watt. Ook weer afhankelijk van de hoogte waarop ze hangen. De ombouw is geheel in eigen beheer uitgevoerd door Triple-A LED.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.