Al 52 miljoen STEP-subsidie in 2018 voor verduurzaming sociale huurwoningen
Woningcorporaties en particuliere verhuurders hebben sinds januari 2018 kregen ruim 52 miljoen euro subsidie gekregen van de Stimuleringsregeling energieprestatie huursector (STEP).
Met het geld zijn 13.936 sociale huurwoningen energetisch verbeterd. De woningen kregen daarmee een gemiddelde Energie-Index van 1,04.
Eind vorig jaar werd al bekend dat corporaties die willen investeren in duurzame energie kunnen in 2018 voor het laatsate bij de STEP-regeling terechtkunnen. Het kan zijn dat men STEP-subsidie heeft ingediend, maar nog geen uitbetaling heeft ontvangen. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) stelt deze subsidie 24 maanden na subsidieverlening vast. Dat wordt gedaan op basis van de verbeterde Energie-Index zoals opgenomen en afgemeld in de energielabeldatabase.
Momenteel is het nog altijd mogelijk om STEP-subsidie aan te vragen. Er is nog 68,2 miljoen euro (red. peildatum: 1 mei 2018) aan subsidie beschikbaar.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















