© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
7 mei 2018

Gemeente Beveren plaatst led-verlichting in sporthallen en school

In Vlaanderen heeft Beveren bij 3 sporthallen en 1 school in de gemeente de klassieke verlichting omgeruild voor led-verlichting. De herziening heeft plaatsgevonden op basis van advies van Eandis.

De netbeheerder heeft een groot deel van de Beverse openbare gebouwen doorgelicht en vastgesteld waar het meeste energie bespaard kon worden. Bekijk de reportage over het project van TV Oost hieronder.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.