Beter Duurzaam plaatst 3.692 zonnepanelen in Creil
Beter Duurzaam heeft 3.692 Sunpower zonnepanelen geplaatst bij 2 bedrijven in het dorp Creil in de gemeente Noordoostpolder. Bij de plaatsing is gebruikgemaakt van SDE+-subsidie.
De bedrijven hebben er voor gekozen om de inkoop van hun zonnepanelen gezamenlijk op te pakken om zo beter te kunnen vergelijken en een groter inkoopvoordeel te behalen. Uiteindelijk heeft dit geleid tot een gezamenlijk pv-vermogen van 1,29 megawattpiek. Bij het installeren van de zonnepanelen is gebruik gemaakt van SolarEdge omvomers en Tritec-bevestigingsmateriaal.
Bij VECO Groenten en Bloembollen BV in de Noordoostpolder zijn ruim 2.000 zonnepanelen gelegd. Hier verwerkt men groenten tot een halffabricaat voor industriële klanten. Gebr.Oijevaar & Zn, een bloembollen-akkerbouwbedrijf in de Noordoostpolder, heeft circa 1.700 zonnepanelen verwelkomd.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















