logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 april 2018

Led-verlichting op maat voor multifunctioneel centrum De Mande

Multifunctioneel centrum De Mande in Nijland is volledig overgestapt op led-verlichting van LedLight Europe. Alle zalen, de kleedruimtes en de sporthal zijn volledig omgebouwd.

Voor de sporthal zijn op maat gemaakte led-engines ontworpen die in de bestaande armaturen geplaatst zijn. De lichtopbrengst is hiermee verbeterd.

Daarnaast zijn er speciale, warme led-spots geplaatst die gebruikt worden wanneer er toneelvoorstellingen worden gegeven in de hal. Hiermee kan een warme ambiance gecreëerd worden.

Alle andere vertrekken in het pand zijn ook onder handen genomen. Zaal 1 en 2 zijn ingericht met led dim-to-warm downlighters die bij terugdimmen een warme kleur krijgen. Door verminderd stroomverbruik en het terugdringen van onnodig gebruik van verlichting door het plaatsen van aanwezigheidssensoriek wordt minimaal 70 procent bespaard op het totale energieverbruik van de verlichting.

Ook de buitenverlichting is meegenomen. Alle armaturen rondom het pand zijn vervangen door de LLE LED Hybrid Streetlights. Ook hiermee wordt bespaard, en het zicht sterk verbeterd in de avonden en tijdens donkere dagen.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten