© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 april 2018

LG introduceert Crystal Sound OLED

LG OLED light heeft een de Crystal Sound OLED (CSO-)technologie geïntroduceerd. CSO is een multifunctioneel product dat tegelijkertijd licht en geluid uitzendt.

De zogenaamde exciters  achter de oled-lichtpanelen produceren geluid door te trillen, waardoor CSO het mogelijk maakt dat Luflex oled-lichtpanelen functioneren als geluidsboxen.

‘De CSO-verlichting vereist geen installatie van een afzonderlijke luidspreker. Daarom kun je, als je het in een museum of een belevingszone installeert, de vogels horen zingen of water laten stromen alsof je in het bos bent’, aldus LG. Luflex, ‘De CSO-technologie kan grote voordelen bieden. Ten eerste, omdat met de dunne en lichtgewicht Luflex oled-lichtpanelen, CSO-verlichting op verschillende manieren en locaties zonder enige beperking kan worden geïnstalleerd. Hierdoor kan het publiek een helder en robuuster geluid horen dan via traditionele luidsprekers die zich meestal aan de onderkant van schermen bevinden en geluiden naar de vloer sturen. Ten tweede, omdat CSO-technologie gelijktijdig licht en geluid uitzendt, hoeven afzonderlijke verlichting of luidsprekers niet noodzakelijk in bepaalde ruimtes te worden geïnstalleerd. Het is mogelijk om consumenten een theaterachtige ervaring te bezorgen.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.