Rotterdam Port Fund investeert in opslagfabrikant EST‐Floattech
Rotterdam Port Fund heeft een belang genomen in EST‐Floattech, een Nederlands technologiebedrijf dat energieopslagsystemen ontwikkelt en levert voor volledig elektrische en hybride maritieme toepassingen.
EST‐Floattech is gespecialiseerd in energieopslagsystemen in de maritieme sector. De batterijsystemen van het bedrijf zijn gebaseerd op de Li‐NMC-celtechnologie en worden gekenmerkt door een hoog veiligheidsniveau en typegoedkeuring door DNV‐GL.
De batterijsystemen van EST‐Floattech worden al toegepast, bijvoorbeeld in de nieuwe elektrische multipurpose schepen van Rijkswaterstaat, maar ook in elektrisch aangedreven graafmachines.
EST‐Floattech is opgericht in 2009 en is sinds 4 jaar onderdeel van Ponooc, een investeringsfonds gelieerd aan het Nederlandse familieconcern Pon Groep.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














