© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
23 maart 2018

Snelfunderen bouwt zonnepark Harlingen met 3.568 zonnepanelen

Snelfunderen is in Harlingen drukdoende met de bouw van een zonnepark van 3.568 zonnepanelen. Het park wordt gebouwd met SDE+-subsidie.

Snelfunderen, in de Benelux exclusief importeur van BAYO-S Solar, heeft in 3 weken tijd de montage van schroeffundering, dragende constructie en zonnepanelen gerealiseerd.

‘Onze specialisten en in-house engineers hebben voor een gedegen funderingsontwerp en maatwerkconstructie gezorgd. Snelheid, veiligheid en flexibiliteit zijn de kernaspecten binnen dit proces gewest’, aldus Joris Bullens, directeur van Snelfunderen. Het zonnepark kent een vermogen van circa 1 megawattpiek.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.