© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 maart 2018

SMA introduceert Data Manager M voor softwareplatform ennexOS en Sunny Tripower CORE1

Op de vakbeurs Solar Solutions toont SMA komende week aan het Nederlandse publiek voor het eerst Data Manager M voor het softwareplatform ennexOS en de Sunny Tripower CORE1.

‘Om succesvol te worden, moeten hernieuwbare energiebronnen in wezen gedecentraliseerd, met elkaar worden verbonden. Gegevens zullen een centrale plaats innemen. Dat is de sleutel tot succes. Om interactie te hebben met de verschillende energiestromen, hebben we een communicatiebasis nodig voor onze producten, maar ook voor andere gebruikers. Dat is waarom we ennexOS hebben ontwikkeld.’ Dit stelt Jan Van Laethem, Regional Manager SMA Western Europe – West-Africa.

Als winnaar van de Intersolar 2017-award brengt de nieuwe omvormer met zijn innovatieve concept volgens SMA een revolutie teweeg. Het is de eerste staande stringomvormer voor gedecentraliseerde dak- en grondinstallaties. Dankzij het ontwerp wordt de installatietijd aanzienlijk verkort – tot wel 60 – en is er een optimale return-on-investment. De 6  nafhankelijke mpp-trackers maken een flexibel ontwerp mogelijk, garanderen ook bij schaduwvorming een optimale energieopwekking en zorgen voor een gedetailleerdere bewaking.

Op Solar Solutions toont SMA ook de nieuwe Data Manager M, het eerste component dat ontwikkeld is in het nieuwe Internet of Things platform (loT) voor ennexOS energiemanagement. In combinatie met de nieuwe Sunny Portal powered by ennexOS, zorgt de Data Manager M voor een optimale communicatie, bewaking en aansturing van  zonnestroominstallaties. Dankzij het nieuwe ennexOS softwareplatform gebaseerd op het Internet of Things voor energiebeheer, is de Data Manager M gemakkelijk uitbreidbaar.

Gratis toegangskaarten voor de vakbeurs Solar Solutions (red. die plaatsvindt op 21 en 22 maart 2018 in Expo Haarlemmermeer) kunnen hier besteld worden met de code ‘18ticket511’.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.