© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
14 maart 2018

BestLed levert led-verlichting basisschool De Kameleon

Basisschool De Kameleon in Den Dolder kiest voor nieuwe led-verlichting in alle ruimtes van de school. Het Sticht, de overkoepelende scholenvereniging, koos voor BestLed om op 5 locaties led te leveren.

De overstap naar led-verlichting past in het plan van Het Sticht om alle 5 huisvestingen van de scholen in hun geheel duurzamer te laten functioneren. Vooropstaat dat de leerling binnen een gezonde en veilige omgeving les krijgt, maar het is ook belangrijk voor de stichting om met energiezuinige faciliteiten een bijdrage aan het milieu te leveren.

Vincent van der Meulen is verantwoordelijk voor de huisvesting van de gelieerde scholen van Het Sticht. Hij coördineert de projecten vanuit Het Sticht en heeft een beslissende rol in de duurzaamheidsoptimalisatie. Vanuit de scholen worden tijdens de projecten de praktische eisen en wensen doorgegeven over planning en inrichting.

Op basis van het lichtplan is gedurende 3 maanden gewerkt aan nieuwe voorzieningen op 5 locaties. Tijdens de uitvoering gaf Het Sticht aan dat zij gedurende de garantieperiode van 7 jaar geen omkijk wilde hebben naar onderhouds- of reparatiewerkzaamheden. BestLed voorziet hier in het ontzorgen van de klant met een serviceovereenkomst. Minimaal eens per jaar worden alle installaties gecontroleerd en bij eventuele storingen zorgt BestLed ervoor dat deze snel en adequaat worden opgelost.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.