© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
8 maart 2018

Philips Entertainment Group start partnership met Livingprojects Breda

Philips Entertainment start een samenwerking met Livingprojects - een Philips certified partner –voor professionele lichtinstallaties. De overeenkomst bevat uitbreiding van het productportfolio van Livingprojects.

Het gaat onder meer om de producten Vari-Lite, Selecon, Showline en Strand Lighting. De overeenkomst is ingegaan vanaf maart 2018.

‘Livingprojects is al jaren een toonaangevende Philips-partner voor baanbrekende projecten met onder andere Color Kinetics’, aldus Bob Roos, salesmanager Philips Entertainment. ‘Daardoor is Livingprojects een aanvulling voor Philips Entertainment op de professionele Nederlandse lighting-markt. Met deze samenwerking verwachten wij ons marktaandeel in Nederland verder uit te breiden. Wij zijn ervan overtuigd dat het Livingprojects-team de juiste support zal leveren aan alle professionele gebruikers van Philips Entertainmant producten.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.