Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.
In totaal werd in januari 2018 voor 7,5 miljoen euro subsidie aangevraagd, vorig jaar was dat in de maand januari slechts 5,5 miljoen euro.
Bij de zakelijke aanvragers – in januari 2018 werden er 268 zakelijke aanvragen voor 1.965 apparaten gedaan – leggen warmtepompen zelfs op meer dan 75 procent van het aangevraagde budget beslag. Waar zonneboilers afgelopen maand bij de zakelijke aanvragers de derde plaats innamen qua aangevraagd budget, wordt bij consumenten de vierde en laatste plaats bekleed.
Zoals bekend werd in heel 2017 voor 77,25 miljoen euro subsidie aangevraagd binnen de ISDE-regeling en bleef er 11,25 miljoen euro budget over van de 90 miljoen euro die er beschikbaar was. In 2018 is het buget verhoogd tot 100 miljoen euro.