Woningcorporatie Clavis: minimaal 6 zonnepanelen voor 149 woningen
In de woonwijk Zuiderpark in Terneuzen gaat woningcorporatie Clavis bij 149 huurwoningen minimaal 6 zonnepanelen leggen. Zo krijgt de corporatie er minimaal 894 zonnepanelen bij.
Clavis is een woningcorporatie met ongeveer 2.500 woningen in Terneuzen en Sluiskil. De activiteiten zijn gericht op het verhuren, beheren, ontwikkelen en verkopen van onroerend goed. Clavis richt zich naar eigen zeggen vooral op het bieden van perspectief aan mensen met minder kansen op de woningmarkt.
De 149 huizen in Zuiderpark krijgen naast zonnepanelen extra isolatie en nieuwe kozijnen met hoogrendementsglazen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















