Energy Storage NL verwelkomt TU Delft als 50e deelnemer
Energy Storage NL heeft haar 50e deelnemer mogen verwelkomen. De TU Delft is het lid dat voor het jubileum zorgt van de organisatie die bedrijven, kennisinstellingen en overheden rond energieopslag bijeenbrengt.
Professoor Fokko Mulder vertegenwoordigt de TU Delft in Energy Storage NL. Mulder neemt ook zitting in het bestuur van Energy Storage NL.
‘De TU Delft is een belangrijke toevoeging aan ons platform’, aldus Energy Storage NL-estuurslid en -oprichter Hans van der Spek. ‘Naast technologie-, energie- en netwerkbedrijven is de toetreding van een technische universiteit een verrijking voor ons platform.’
Energy Storage NL groeide in 2017 met bijna 50 procent van 36 naar 52 leden. Die nieuwe leden zijn achtereenvolgens EST Floattech, Windlife Green Organic, Time Shift energy storage, E-ENERGYSTORAGE, ENGIE Ventures & Integrated Solutions, Proton Ventures, Ventolines, Recoy, Coöperatie Deltawind, O3 Systems, Eaton Industries, VRFB Solutions, Eneco Wind, Frames, TU Delft, Batenburg Energietechniek en Exergy Storage Components & Systems.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















