
Het Deense nutsbedrijf NRGi investeert hiertoe een dubbelcijferig miljoenenbedrag in het nieuwe partnerschap met Better Energy. Ze investeren samen in Denemarkens derde grootste zonnepark. Dit zonnepark kent een omvang van 112 voetbalvelden.
Naast dit nieuwe park in Nees aan de westkust van Denemarken hebben de 2 bedrijven samengewerkt aan het zonnepark Horslunde op het Deense eiland van Lolland. Deze 2 parken wekken samen genoeg stroom op om 14.500 huishoudens van hernieuwbare zonenergie te voorzien.
NRGi en Better Energy blijven in de komende jaren ‘uitkijken om verder samen te werken in nieuwe zonne-energieprojecten in Denemarken’.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.