Hubun Bodemvoeding kiest nogmaals voor led-verlichting Saled
Saled heeft opnieuw mogen leveren aan Hubun Bodemvoeding. Medio 2016 heeft Saled alle conventionele lampen in de bestaande bedrijfspanden vervangen door led-verlichting. Nu volgt een nieuwe bedrijfshal met led.
De nieuwe bedrijfshal zal worden gebruikt als op- en overslagplaats. Het is daarom belangrijk om duidelijk zicht te hebben in de bedrijfshal. Er is daarom gekozen voor 29 high bays van 150 watt. Deze led-high bays zijn speciaal ontworpen voor hogere ruimtes en zorgen voor een goede gelijkmatigheid van het licht.
Het besluit van Hubun Bodemvoeding om over te stappen naar led-verlichting kwam mede tot stand dankzij hulp van adviesbureau Mantek. Tony van Echten zorgde namens Mantek voor advies, waardoor uiteindelijk de juiste keuzes gemaakt konden worden.
Hubun Bodemvoeding is een internationaal bedrijf, dat gespecialiseerd is in de productie van organische meststoffen. Deze producten worden geleverd aan hoveniers en professionele groente- en fruittelers in meer dan 40 landen. Hubun Bodemvoeding bestaat al meer dan 85 jaar.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














