© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
1 januari 2018

DE NOOD benoemt Thomas Akveld tot commercieel directeur

DE NOOD, producent van klassieke en decoratieve straat- en buitenverlichting, heeft Thomas Akveld per 1 januari 2018 tot commercieel directeur benoemd.

Akveld (1977) begon zijn loopbaan bij DE NOOD in 2011 en begon als accountmanager bij dochteronderneming KARELS Buitenverlichting. Hij was vervolgens werkzaam als accountmanager bij DE NOOD.

Sinds de oprichting in 1924 verzorgt DE NOOD, gevestigd in Middelburg, buiten-, en straatverlichting voor gemeenten in heel Nederland. Met de groeiende vraag naar moderne applicaties en de ontwikkeling van led-lichtoptieken heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot specialist op het gebied van eigentijdse verlichting, waarbij nauw wordt samengewerkt met gerenommeerde partnerbedrijven.

Met de benoeming van Akveld wil DE NOOD nog beter aansluiten bij de wensen van klanten en zorg dragen voor de beste invulling van hun lichtwensen behorend bij deze tijd. Naast Akveld wordt het directieteam per 1 januari gevormd door Ivor Seymour (operationeel directeur) en Gard van Hoof ( algemeen directeur).

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.